Матурско вече ученика 8. разреда

Матурско вече за ученике 8. разреда одржано је 9. јуна 2019. године на прелепој тераси наше школе са спектакуларним погледом на Дунав и Земунски кеј.

Прозивка ученика по паровима почела је око 19 часова. Уживали смо у елегантним тоалетама наших девојака и са укусом одабраним комбинацијама момака.

Весеље, срећа, мадост се слила у двориште наше школе.

Организација матруске вечери поверена је агенцији „Амадеус“, која се својски потрудила да наши ученици не оскудевају у садржајима и анимацији.

Уживали смо у богатом асортиману хране и пића, а на крају је уследила и торта са грбом школе.

Музика је била по укусу свих малих матураната, тако да подијум за игру ниједном није остао празан.

Ово предивно вече увеличао је и ватромет који је уприличен у част наших осмака. Остају нам фотографије да се са рардошћу сећамо ове предивне вечери.