„Мали вокални састави“ и „Мала сирена“

На општинском такмичењу „Мали вокални састави“ и Соло певачи „Златна сирена“ ученици наше школе, у пратњи наставница музичке културе Весне Стаменковић и Марије Мишић, остварили су запажене резултате.

У категорији соло певача ,,Златна сирена“ прву награду освојиле су : Наташа Говедарица 3-1, Елена Ђикић 3-2, Ивона Аливојводић 4-1 и Ива Јокановић 6-3, док је Миона Маговчевић 2-1, освојила другу награду.

У категорији ,,Мали вокални састави“- дуети, прву награду освојиле су Елена Ђикић 3-2 и Наташа Говедарица 3-1 и Ева Мијатовић 6-3 и Ива Јокановић 6-3. Ана Арсић 3-3 и Ивона Аливојводић 4-1, освојиле су другу награду.

У категорији терцета освојене су две друге награде и то: Нађа Кирћански 6-4, Сара Стојилковић 6/3 и Николина Станишић 5-1, као и Лара Алексић 8-2, Зое Радовић 8-2 и Дуња Јоксимовић 8-3.

Честитамо!