Општинско такмичење – српски језик: резултати такмичења осми разред

Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод. 1 Наташа Говедарица ОШ „Лазар Саватић” Бранка Дрецун Земун 20 2 Јована Стефановски ОШ „Михајло Пупин” Светлана Николић Земун 19 3 Милица Грчић ОШ „Лазар Саватић” Бранка Дрецун Земун 19 4 Зорана Ђилас ОШ „Петар Кочић” Марина Станковић Земун 17 5 Николина Стојаковић ОШ […]

Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод.
1 Наташа Говедарица ОШ „Лазар Саватић” Бранка Дрецун Земун 20
2 Јована Стефановски ОШ „Михајло Пупин” Светлана Николић Земун 19
3 Милица Грчић ОШ „Лазар Саватић” Бранка Дрецун Земун 19
4 Зорана Ђилас ОШ „Петар Кочић” Марина Станковић Земун 17
5 Николина Стојаковић ОШ „Светислав Г. Митраљета” Мирка Дабовић Земун 17
6 Милица Радиновић ОШ „Светислав Г. Митраљета” Мирка Дабовић Земун 17
7 Ленка Живић ОШ „Соња Маринковић” Александар Златојевић Земун 17
8 Сара Пантелић ОШ „Илија Бирчанин” Мила Кљајић Земун 17
9 Стефан Тадић ОШ „Михајло Пупин” Јелена Петковић Земун 16
10 Лореен Абдуллах ОШ „Сава Шумановић” Лана Шепељ Земун 16
11 Теодора Елез ОШ „Раде Кончар” Наташа Полић Земун 16
12 Јован Поповић ОШ „Мајка Југовића” Јелена Пејовић Земун 16
13 Анђела Опачић ОШ „Светислав Г. Митраљета” Бранислава Савић Облешчук Земун 16
14 Соња Стевановић ОШ „Илија Бирчанин” Драгана Јевремовић Земун 16
15 Милица Катић ОШ „Бранко Радичевић” Драгана Ступар Земун 15
16 Томаш Ђукић ОШ „Лазар Саватић” Бранка Дрецун Земун 15
17 Зорана Ђенадић
ОШ „Светислав Г. Митраљета”
Мирка Дабовић Земун 15
18 Тара Прибићевић ОШ „Горња Варош” Драгана Радишић Земун 15
19 Јана Замечник ОШ „Илија Бирчанин” Драгана Јевремовић Земун 15
20 Ема Ђуричић ОШ „Горња Варош” Драгана Радишић Земун 15
21 Корнелије Лалицки ОШ „Бранко Радичевић” Драгана Ступар Земун 14
22 Лулија Абдуллах ОШ „Сава Шумановић” Лана Шепељ Земун 14
23 Сара Гаврановић ОШ „Раде Кончар” Наташа Полић Земун 14
24 Катарина Радаковић ОШ „Мајка Југовића” Јасмина Срдановић Земун 14
25 Лена Костадиновић ОШ „Лазар Саватић” Виолета Костовић Земун 14
26 Михајло Ковачевић ОШ „Бранко Радичевић” Драгана Ступар Земун 13
27 Максим Мијатовић ОШ „Светозар Милетић” Јована Милошев Земун 13
28 Катарина Мијаиловић ОШ „Светозар Милетић” Јована Милошев Земун 13
29 Вера Дуловић ОШ „Бранко Радичевић” Драгана Ступар Земун 13
30 Константин Станковић ОШ „Светозар Милетић” Маја Дробњак Басалић Земун 13
31 Михаило Поповић ОШ „Мајка Југовића” Јелена Пејовић Земун 13
32 Ђорђе Симовић ОШ „Бошко П. Пинки” Ивана Ћургуз Земун 13
33 Тамара Бајац ОШ „Бошко П. Пинки” Ивана Ћургуз Земун 13
34 Селена Михаиловић ОШ „Соња Маринковић” Александар Златојевић Земун 13
35 Јована Шалипуровић ОШ „Горња Варош” Сања Новаковић Земун 13
36 Дејана Крилић ОШ „Илија Бирчанин” Драгана Јевремовић Земун 13
37 Нина Лазаревић ОШ „Станко Марић” Жељка Николић Земун 12
38 Марија Безбрадица ОШ „Светозар Милетић” Мирјана Мацура Марић Земун 12
39 Дарија Арчаба ОШ „Бранко Радичевић” Мирјана Облаковић Земун 12
40 Дуња Миљковић ОШ „Петар Кочић” Марина Станковић Земун 12
41 Маријана Марић ОШ „Мајка Југовића” Јасмина Срдановић Земун 12
42 Валентина Вељковић ОШ „Гаврило Принцип” Сања Вуканић Земун 12
43 Петар Тодоров ОШ „Михајло Пупин” Наташа Раилић Земун 11
44 Лара Живковић ОШ „Светозар Милетић” Маја Дробњак Басалић Земун 11
45 Борис Милосављевић ОШ „Соња Маринковић” Александар Златојевић Земун 11
46 Вукашин Дутина ОШ „Соња Маринковић” Александар Златојевић Земун 11
47 Михајло Новаковић ОШ „Светислав Г. Митраљета” Бранислава Савић Облешчук Земун 11
48 Мила Акик ОШ „Светислав Г. Митраљета” Бранислава Савић Облешчук Земун 11
49 Марта Божиновић ОШ „Гаврило Принцип” Наташа Иванковић Земун 11
50 Кристина Стајчић ОШ „Горња Варош” Сања Новаковић Земун 11
51 Дуња Валчић ОШ „Илија Бирчанин” Мила Кљајић Земун 11
52 Његош Тадић ОШ „Станко Марић” Жељка Николић Земун 10
53 Сташа Кнежевић ОШ „Михајло Пупин” Јелена Петковић Земун 10
54 Снежана Милидраговић ОШ „Бошко П. Пинки” Ивана Ћургуз Земун 10
55 Виктор Бороја ОШ „Соња Маринковић” Александар Златојевић Земун 10
56 Дијана Вуковић ОШ „Гаврило Принцип” Наташа Иванковић Земун 10
57 Милица Матијевић ОШ „Гаврило Принцип” Сања Вуканић Земун 10
58 Виктор Поповић ОШ „Петар Кочић” Горанка Пекић Земун 9
59 Андреа Мрвић ОШ „Раде Кончар” Наташа Полић Земун 9
60 Дуња Зеленовић ОШ „Светислав Г. Митраљета” Бранислава Савић Облешчук Земун 9
61 Ема Клопић ОШ „Илија Бирчанин” Драгана Јевремовић Земун 9
62 Марија Голубић ОШ „Станко Марић” Жељка Николић Земун 8
63 Јована Поповић ОШ „Бошко П. Пинки” Ивана Ћургуз Земун 8
64 Дуња булатовић ОШ „Михајло Пупин” Наташа Раилић Земун 7
65 Ана Малић ОШ „Михајло Пупин” Јелена Петковић Земун 7
66 Петра Џепина ОШ „Светозар Милетић” Мирјана Мацура Марић Земун 7
67 Илија Митић ОШ „Светозар Милетић” Мирјана Мацура Марић Земун 7
68 Мила Вукас ОШ „Бошко П. Пинки” Ивана Ћургуз Земун 6
69

Приговори се шаљу школи домаћину 26. и 27.2. 2024. године.