Окружно такмичење из хемије коначне ранг листе

КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови I БГЗ 106 Станковић Софиа Соња Маринковић Београд Холик Ана-Андреа 96 100 I БГЗ 033 Добријевић Страхиња Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 94 98 I БГЗ 007 Ана Бенгин Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић 88 92 […]

КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГЗ 106 Станковић Софиа Соња Маринковић Београд Холик Ана-Андреа 96 100
I БГЗ 033 Добријевић Страхиња Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 94 98
I БГЗ 007 Ана Бенгин Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић 88 92
II БГЗ 090 Пајић Вања Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 82 85
II БГЗ 132 Перишић Михајло Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 82 85
II БГЗ 050 Милица Сталовић Вук Караџић Београд Тања Глушица 80 83
II БГЗ 137 Симић Марко Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 80 83
II БГЗ 027 Вуковић Ленка Бранко Радичевић Београд Јоксимовић Ивана 78 81
III БГЗ 014 Билић Предраг Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 76 79
III БГЗ 096 Михаљчић Андријана Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 76 79
III БГЗ 131 Савић Миња Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 74 77
III БГЗ 006 Алекса Миленковић Лаза Костић Београд Александр Стијачић 72 75
III БГЗ 070 Оливера Антовић Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић 72 75
III БГЗ 100 Симовић Милица Младост Београд Муцић Јелена 72 75
III БГЗ 111 Тодоров Петар Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 72 75
III БГЗ 115 Станковић Михаило Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 72 75
III БГЗ 074 Константин Кравић Лаза Костић Београд Александр Стијачић 72 75
III БГЗ 002 Гољић Андрија Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 70 73
III БГЗ 030 Линић Јелисавета Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 70 73
III БГЗ 098 Максим Турањaнин Лаза Костић Београд Александр Стијачић 70 73
III БГЗ 108 Младеновић Љубица Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 70 73
III БГЗ 029 Абдулах Лореен Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 68 71
III БГЗ 064 Прибићевић Тара Горња Варош Београд Стефановић Албина 68 71
III БГЗ 144 Барјактаревић Вукша Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 68 71
III БГЗ 109 Николић Ива Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 68 71
III БГЗ 048 Јанковић Огњен Петар Кочић Београд Панајотовић Борка 68 71
БГЗ 058 Бабамовић Ена Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 68 71
БГЗ 066 Митровић Катарина Иван Гундулић Београд Кремер Иван 68 71
БГЗ 003 Дуњић Никола Петар Кочић Београд Панајотовић Борка 66 69
БГЗ 004 Абдулах Лоулија Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 66 69
БГЗ 073 Васић Марко Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 66 69
БГЗ 063 Матијевић Милица Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 66 69
БГЗ 079 Кукољ Невен Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 66 69
БГЗ 095 Шеган Маша Јован Стерија Поповић Београд Глођовић Марко 66 69
БГЗ 025 Врховац Милутин Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 64 67
БГЗ 107 Поповић Михаило Мајка Југовића Београд Ракић Гордана 64 67
БГЗ 077 Миљковић Дуња Петар Кочић Београд Панајотовић Борка 64 67
БГЗ 157 Стевовић Александар Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 64 67
БГЗ 135 Стојановић Никола Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 64 67
БГЗ 015 Кричковић Душица Младост Београд Муцић Јелена 62 65
БГЗ 069 Прекајски Наталија Јован Стерија Поповић Београд Глођовић Марко 62 65
БГЗ 103 Милаковић Стефан Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 62 65
БГЗ 013 Кнежевић Драган Душко Радовић Београд Момчиловић Драгица 60 63
БГЗ 037 Дуња Ћосић Лаза Костић Београд Александр Стијачић 60 63
БГЗ 041 Ђорђевић Лена Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 60 63
БГЗ 046 Мирковић Ангелина Ратко Митровић Београд Миловановић Бојана 60 63
БГЗ 056 Миленковић Миона Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 60 63
БГЗ 093 Пантелић Сара Илија Бирчанин Београд Изгаревић Вукица 60 63
БГЗ 129 Радуловић Наталија Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 60 63
БГЗ 019 Лазић Јована Радоје Домановић Београд Ивачић Никола 58 60
БГЗ 075 Поповић Јован Мајка Југовића Београд Ракић Гордана 58 60
БГЗ 087 Миљковић Ана Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 58 60
БГЗ 113 Лука Богавац Лаза Костић Београд Александр Стијачић 58 60
БГЗ 141 Стјепановић Софија Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 58 60
БГЗ 083 Тадић Стефан Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 56 58
БГЗ 088 Слијепчевић Катарина Бранко Радичевић Београд Белоица Аница 56 58
БГЗ 038 Матејић Марко Горња Варош Београд Стефановић Албина 56 58
БГЗ 011 Јошић Сара Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 54 56
БГЗ 082 Џалета Стефан Мајка Југовића Београд Ракић Гордана 54 56
БГЗ 133 Теодора Родић Лаза Костић Београд Александр Стијачић 52 54
БГЗ 016 Лена Стаменковић Вожд Карађорђе Београд Јоргић Слађана 52 54
БГЗ 051 Милутиновић Урош Јован Стерија Поповић Београд Глођовић Марко 50 52
БГЗ 061 Нађа Жигић Вожд Карађорђе Београд Јоргић Слађана 48 50
БГЗ 059 Мандић Андреј Бранко Радичевић Београд Белоица Аница 46 48
БГЗ 155 Старчевић Филип Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 46 48
БГЗ 121 Михаиловић Вук Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 46 48
БГЗ 039 Душан Јиндра Јован Дучић Београд Чалија Милица 44 46
БГЗ 043 Милановић Михајло Младост Београд Муцић Јелена 42 44
БГЗ 068 Лука Радовић Јован Дучић Београд Чалија Милица 40 42
БГЗ 020 Бојана Бајић Драган Лукић Београд Тања Жугић 40 42
БГЗ 036 Марија Урманчејева Марко Орешковић Београд Вања Шајатовић 26 27
БГЗ 005 Алекса Грујичић Јован Дучић Београд Чалија Милица
БГЗ 045 Иван Милошевић Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић
БГЗ 162 Бјелица Стефан Бранко Радичевић Београд Јоксимовић Ивана
БГЗ 053 Мисита Исидора Надежда Петровић Београд Маринковић Жељана
БГЗ 094 Немања Чукурановић Јован Дучић Београд Чалија Милица
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
Београд-ЗАПАД
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГЗ 032 Каплиј Виктор Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 90 100
I БГЗ 099 Богдановић Андреј Лазар Саватић Београд Алимпић Снежана 90 100
I БГЗ 042 Ђорђевић Мила Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 88 98
I БГЗ 084 Мерџан Никола Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 88 98
I БГЗ 017 Богдановић Вероника Лазар Саватић Београд Алимпић Снежана 86 96
I БГЗ 149 Суботић Урош Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 86 96
I БГЗ 097 Милица Кнежевић Лаза Костић Београд Александра Стијачић 86 96
I БГЗ 146 Ружица Митровић Драган Лукић Београд Жељана Маринковић 84 93
I БГЗ 112 Сарајчић Мила Светозар Милетић Београд Цветинчанин Слађана 84 93
I БГЗ 118 Рајшић Растко Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 84 93
I БГЗ 022 Дуња Живковић Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић 82 91
I БГЗ 021 Гњидић Павле Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 82 91
I БГЗ 159 Хаџи-Пурић Илија Бранко Радичевић Београд Белоица Аница 82 91
I БГЗ 161 Јовановић Милић Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 82 91
I БГЗ 153 Страка Милош Светислав Голубовић-Митраљета Београд Стојановић Ана 82 91
II БГЗ 047 Ирић Марта Горња Варош Београд Стефановић Албина 80 89
II БГЗ 052 Јовановић Нина Мајка Југовића Београд Ракић Гордана 80 89
II БГЗ 122 Ружић Вукашин Светозар Милетић Београд Цветинчанин Слађана 80 89
II БГЗ 054 Јојић Петар Светозар Милетић Београд Цветинчанин Слађана 78 87
II БГЗ 001 Благић Софија Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 76 84
II БГЗ 060 Лука Митрић Вожд Карађорђе Београд Јоргић Слађана 76 84
II БГЗ 150 Јована Кларић Лаза Костић Београд Александра Стијачић 76 84
II БГЗ 114 Дамљановић Магдалена Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 76 84
II БГЗ 130 Ракић Невена Радоје Домановић Београд Ивачић Никола 76 84
II БГЗ 071 Марко Смоловић Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић 74 82
II БГЗ 142 Мишић Јана Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 74 82
II БГЗ 024 Весић Коља Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 72 80
II БГЗ 123 Станивук Софија Соња Маринковић Београд Холик Ана-Андреа 72 80
II БГЗ 140 Митровић Давид Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 72 80
II БГЗ 072 Кадијевић Ирина Краљ Александар I Београд Јовић Гордана 72 80
II БГЗ 127 Петровић Алекса Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 72 80
II БГЗ 120 Ристић Мила Лазар Саватић Београд Алимпић Снежана 72 80
III БГЗ 026 Вујић Теодора Мајка Југовића Београд Ракић Гордана 70 78
III БГЗ 139 Деспотовић Давид Бранко Радичевић Београд Белоица Аница 70 78
III БГЗ 049 Јањић Филип Петар Кочић Београд Панајотовић Борка 70 78
III БГЗ 010 Ања Поповић Јован Дучић Београд Чалија Милица 68 76
III БГЗ 124 Станковић Урош Милан Ракић Београд Николић Јелена 68 76
III БГЗ 062 Марчета Наталија Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 68 76
III БГЗ 086 Неда Катанчевић Борислав Пекић Београд Јадранка Медан 68 76
III БГЗ 101 Милановић Нина Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 68 76
III БГЗ 105 Јојић Анђелија Светозар Милетић Београд Цветинчанин Слађана 68 76
III БГЗ 138 Трошић Константин Јован Стерија Поповић Београд Глођовић Марко 68 76
III БГЗ 035 Драгана Крекић Лаза Костић Београд Александра Стијачић 66 73
III БГЗ 044 Здравковић Вук Соња Маринковић Београд Холик Ана-Андреа 66 73
III БГЗ 055 Кецман Александар Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 66 73
III БГЗ 076 Колашинац Милена Надежда Петровић Београд Стефановић Александра 66 73
III БГЗ 148 Хана Хајдињак Кнегиња Милица Београд Данијела Чепић 66 73
III БГЗ 110 Николић Павле Радоје Домановић Београд Ивачић Никола 66 73
III БГЗ 018 Богдановић Вишња Светозар Милетић Београд Цветинчанин Слађана 66 73
III БГЗ 156 Филиповић Максим Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 66 73
III БГЗ 117 Ристивојевић Анђа Коста Вујић Београд Холик Ана-Андреа 64 71
III БГЗ 028 Вундук Ружица Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 64 71
III БГЗ 080 Манојловић Валентина Соња Маринковић Београд Холик Ана-Андреа 64 71
III БГЗ 128 Преочанин Дуња Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 64 71
III БГЗ 126 Петровић Никола Петар Кочић Београд Панајотовић Борка 64 71
БГЗ 008 Андрејевић Александар Душко Радовић Београд Драгица Момчиловић 62 69
БГЗ 031 Грубовић Нађа Лазар Саватић Београд Алимпић Снежана 62 69
БГЗ 065 Марија Миливојевић Драган Лукић Београд Тања Жугић 62 69
БГЗ 081 Куриџа Милица Раде Кончар Београд Зоговић Лидија 62 69
БГЗ 151 Зарић Милица Лазар Саватић Београд Алимпић Снежана 62 69
БГЗ 134 Проковић Лана Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 62 69
БГЗ 154 Тасић Никола Горња Варош Београд Стефановић Албина 62 69
БГЗ 158 Милчић Ирена Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 62 69
БГЗ 085 Мехмеди Емил Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 60 67
БГЗ 034 Додиг Даница Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 58 64
БГЗ 125 Ранковић Миленко Михајло Пупин Београд Милинковић Ана 58 64
БГЗ 145 Сатарић Вељко Бранко Радичевић Београд Вучковић Никола 58 64
БГЗ 091 Михаило Лазић Душан Вукасовић Београд Јоргић Слађана 56 62
БГЗ 104 Мрђа Никола Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 56 62
БГЗ 009 Аница Дивљан Марко Орешковић Београд Вања Шајатовић 54 60
БГЗ 023 Васић Стефан Надежда Петровић Београд Стефановић Александра 54 60
БГЗ 078 Марковић Душан Ратко Митровић Београд Миловановић Бојана 54 60
БГЗ 089 Милица Крављача Вук Караџић Београд Тања Глушица 54 60
БГЗ 160 Шеган Лазар Јован Стерија Поповић Београд Глођовић Марко 54 60
БГЗ 143 Ивановић Катарина Гаврило Принцип Београд Марковић Мирјана 54 60
БГЗ 147 Саша Миладиновић Јован Дучић Београд Чалија Милица 54 60
БГЗ 012 Баждар Анастасија Бранко Радичевић Београд Динић Горица 52 58
БГЗ 102 Миљковић Нева Радоје Домановић Београд Ивачић Никола 48 53
БГЗ 152 Миљковић Нина Сава Шумановић Београд Стевановић Небојша 48 53
БГЗ 040 Ђекић Вукашин Јован Стерија Поповић Београд Глођовић Марко 46 51
БГЗ 092 Божић Дуња Душко Радовић Београд Драгица Момчиловић 46 51
БГЗ 119 Петар Ивановић Лаза Костић Београд Александра Стијачић 44 49
БГЗ 067 Бубања Ива Илија Бирчанин Београд Иванић-Дељанин Сања 44 49
БГЗ 116 Сава Коврлија Драган Лукић Београд Жељана Маринковић 44 49
БГЗ 136 Сарић Андреј Горња Варош Београд Стефановић Албина 38 42
БГЗ 057 Матија Томић Борислав Пекић Београд Јадранка Медан 34 38
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ – 8. РАЗРЕД
Земун
Београд -ЦЕНТАР
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГЦ 106 Филип Килибарда Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 98 100
I БГЦ 030 Димитрије Младеновић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 90 92
I БГЦ 084 Петар Алабурић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 88 90
II БГЦ 035 Јована Крчадинац Петар Петровић Његош Београд Борка Панајотовић 86 88
II БГЦ 075 Никола Амповски Скадарлија Београд Биљана Бутуровић 86 88
II БГЦ 103 Уљјана Сивак Петар Петровић Његош Београд Борка Панајотовић 86 88
II БГЦ 052 Маја Милојевић Вук Караџић Београд Драгана Томић 84 86
II БГЦ 056 Ђорђе Шекарић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 84 86
II БГЦ 079 Уна Вујадиновић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 84 86
II БГЦ 001 Ана Кремер Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 80 82
II БГЦ 040 Дуња Димитријевић Михаило Младеновић Сеља Београд Сузана Алексић 78 80
II БГЦ 041 Милица Радуловић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 78 80
II БГЦ 087 Филип Сабовљевић Вук Караџић Београд Драгана Томић 78 80
III БГЦ 096 Оливера Зиројевић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 74 76
III БГЦ 091 Сава Баћић Јован Јовановић Змај Београд Ивана Матејић 72 73
III БГЦ 014 Вања Марковић Краљ Петар Први Београд Зора Спалевић 70 71
III БГЦ 092 Петар Цекић Кнез Сима Марковић Београд Драгана Јешић 70 71
БГЦ 025 Вања Сарајлић Стефан Немања Београд Тања Тинтор 68 69
БГЦ 069 Ленка Милојковић Радојка Лакић Београд Јелена Шипрага Љевар 68 69
БГЦ 081 Павле Крстић Петар Петровић Његош Београд Борка Панајотовић 68 69
БГЦ 019 Вукашин Радојичић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 66 67
БГЦ 023 Ана Стојисављевић Радојка Лакић Београд Јелена Шипрага Љевар 66 67
БГЦ 067 Матеја Јаковљевић Петар Петровић Његош Београд Борка Панајотовић 60 61
БГЦ 027 Ива Матић Никола Тесла Београд Драгољуб Чупковић 58 59
БГЦ 045 Милица Пантић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 58 59
БГЦ 007 Данило Рончевић Алекса Шантић Београд Милена Ђорђевић 56 57
БГЦ 055 Ленка Ђокић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 56 57
БГЦ 017 Анастасија Поповић Михаило Младеновић Сеља Београд Сузана Алексић 52 53
БГЦ 048 Дорис Лукић Стефан Немања Београд Тања Тинтор 52 53
БГЦ 071 Маша Младеновић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 52 53
БГЦ 073 Лена Петровић Мића Стојковић Београд Маријана Ћосовић 50 51
БГЦ 003 Вук Брадарић Свети Сава Београд Милица Максимовић 48 49
БГЦ 053 Милица Бјеличић Војислав Вока Савић Београд Јелена Пауновић 46 47
БГЦ 065 Оливера Вуковић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 46 47
БГЦ 021 Анђела Вељић Никола Тесла Београд Драгана Живковић 42 43
БГЦ 099 Павле Јовановић Свети Сава Београд Милица Максимовић 42 43
БГЦ 012 Даница Стефановић Јован Јовановић Змај Београд Ивана Матејић 40 41
БГЦ 089 Немања Поткоњак Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 40 41
БГЦ 033 Урош Стаменковић Војвода Радомир Путник Београд Јелена Шипрага Љевар 38 39
БГЦ 095 Тијана Алексић Милоје Васић Београд Милена Марковић 38 39
БГЦ 028 Димитрије Васић Вук Караџић Београд Ирена Миланковић 36 37
БГЦ 039 Ђорђе Комосар Мића Стојковић Београд Маријана Ћосовић 36 37
БГЦ 076 Николина Марковић Војислав Вока Савић Београд Јелена Пауновић 36 37
БГЦ 097 Теодор Стојановић Никола Тесла Београд Драгана Живковић 36 37
БГЦ 078 Јана Максимовић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 30 31
БГЦ 050 Клара Анђелковић Никола Тесла Београд Драгана Живковић 0
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ – 7. РАЗРЕД
Земун
Београд-ЦЕНТАР
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГЦ 049 Јана Ћировић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 90 100
I БГЦ 043 Дуња Карадаглић Петар Петровић Његош Београд Борка Панајотовић 88 98
I БГЦ 063 Катарина Олћан Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 88 98
I БГЦ 015 Вук Лазић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 86 96
I БГЦ 018 Вук Крстић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 86 96
I БГЦ 072 Леон Љајић Скадарлија Београд Биљана Бутуровић 86 96
I БГЦ 082 Коста Хил Вук Караџић Београд Драгана Томић 86 96
I БГЦ 093 Надежда Алимпић Краљ Петар Први Београд Марија Никић Ивковић 86 96
I БГЦ 002 Алекса Боровић Стефан Немања Београд Тања Тинтор 84 93
I БГЦ 057 Лазар Трипковић Вук Караџић Београд Драгана Томић 84 93
I БГЦ 059 Милан Радосављевић 14. октобар Барич Београд Јасминка Кунић 82 91
I БГЦ 080 Јаков Нађ Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 82 91
II БГЦ 044 Ива Поповић Прва обреновачка Београд Маријана Новитовић 80 89
II БГЦ 010 Димитрије Петровић Дуле Караклајић Београд Јелена Пауновић 78 87
II БГЦ 068 Моника Ристовић Прва обреновачка Београд Маријана Новитовић 78 87
II БГЦ 102 Маша Зељковић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 78 87
II БГЦ 006 Андрија Чучуковић 14. октобар Барич Београд Маријана Новитовић 76 84
II БГЦ 054 Тара Павићевић Дринка Павловић Београд Јелена Хаџи-Ђорђевић 76 84
II БГЦ 062 Михаило Маринковић Краљ Петар Први Београд Марија Никић Ивковић 76 84
II БГЦ 094 Јована Николић Математичка гимназија Београд Светлана Јоцић 76 84
II БГЦ 101 Стефан Јовановић Стефан Немања Београд Тања Тинтор 76 84
II БГЦ 070 Матеја Маринковић Свети Сава Београд Сузана Алексић 74 82
II БГЦ 085 Новак Трајковић Посавски партизани Београд Јасминка Кунић 74 82
II БГЦ 100 Маша Благојевић Скадарлија Београд Биљана Бутуровић 74 82
II БГЦ 024 Андреа Кељач Свети Сава Београд Милица Максимовић 72 80
II БГЦ 031 Ђорђе Пантелић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 72 80
II БГЦ 034 Дарија Левоњук Вук Караџић Београд Драгана Томић 72 80
III БГЦ 011 Дуња Марковић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 70 78
III БГЦ 037 Тијана Рашић Јован Јовановић Змај Београд Данијела Глигорић 70 78
III БГЦ 042 Дуња Николић Никола Тесла Београд Драгана Живковић 70 78
III БГЦ 077 Јован Милутиновић Дринка Павловић Београд Јелена Хаџи-Ђорђевић 70 78
III БГЦ 098 Тина Милутиновић Прва обреновачка Београд Маријана Новитовић 70 78
III БГЦ 008 Ана Драганић Војвода Радомир Путник Београд Јелена Шипрага Љевар 68 76
III БГЦ 016 Вања Матић Милоје Васић Београд Милена Марковић 68 76
III БГЦ 083 Теодор Дамјанов Дуле Караклајић Београд Рада Глигић 68 76
III БГЦ 104 Катарина Савић Вук Караџић Београд Драгана Томић 68 76
III БГЦ 004 Бојан Котаренов Краљ Петар Први Београд Марија Никић Ивковић 66 73
III БГЦ 009 Анђа Шупут Вук Караџић Београд Драгана Томић 66 73
III БГЦ 026 Дуња Савић Дринка Павловић Београд Јелена Хаџи-Ђорђевић 66 73
III БГЦ 066 Нађа Ристић Никола Тесла Београд Драгољуб Чупковић 66 73
III БГЦ 061 Ноа Карић Јован Јовановић Змај Београд Данијела Глигорић 64 71
БГЦ 051 Искра Блашко Дринка Павловић Београд Јелена Хаџи-Ђорђевић 62 69
БГЦ 058 Сташа Поповић Илија Гарашанин Београд Ланка Обрадовић 62 69
БГЦ 074 Тина Несторовић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 62 69
БГЦ 086 Петар Пешут Никола Тесла Београд Драгана Живковић 62 69
БГЦ 022 Данило Павличић Посавски партизани Београд Јасминка Кунић 60 67
БГЦ 029 Сара Вгић Свети Сава Београд Милица Максимовић 58 64
БГЦ 046 Лазар Митровић Свети Сава Београд Сузана Алексић 58 64
БГЦ 047 Јован Томић Скадарлија Београд Биљана Бутуровић 58 64
БГЦ 060 Лана Радовић Дуле Караклајић Београд Рада Глигић 58 64
БГЦ 036 Урош Кисић Јефимија Београд Јована Петрашевић 56 62
БГЦ 032 Дуња Вукичевић Михаило Петровић Алас Београд Мирјана Папић 54 60
БГЦ 038 Игор Лаудановић Милоје Васић Београд Милена Марковић 52 58
БГЦ 105 Ленка Исмаиловски Дуле Караклајић Београд Рада Глигић 52 58
БГЦ 013 Василије Стевановић Кнез Лазар Београд Ксенија Живковић 50 56
БГЦ 088 Павле Поповић Дринка Павловић Београд Јелена Хаџи-Ђорђевић 50 56
БГЦ 020 Александар Вучковић Никола Тесла Београд Драгана Живковић 48 53
БГЦ 090 Христина Младеновић Свети Сава Београд Милица Максимовић 42 47
БГЦ 005 Лазар Бранковић Павле Поповић Београд Јелена Видић 38 42
БГЦ 064 Лена Миленковић Мића Стојковић Београд Сузана Ћирић 0
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ – 8. РАЗРЕД
Земун
Београд-ЈУГ
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГЈ 158 Милица Стојановић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 94 100
I БГЈ 028 Вук Гојовић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 92 98
I БГЈ 041 Дуња Косанић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 92 98
I БГЈ 137 Славко Чворо ОШ “1300 каплара” Београд Маријана Ћосовић 88 94
I БГЈ 082 Марија Богдановић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 86 91
I БГЈ 149 Мила Тодоровић ОШ „Ослободиоци Београда“ Београд Гордана Ракић 86 91
II БГЈ 167 Теодора Николић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 84 89
II БГЈ 005 Анђелина Илић ОШ ” Деспот Стефан Лазаревић” Београд Ивана Радовић 82 87
II БГЈ 102 Мина Вучковић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 80 85
II БГЈ 099 Марко Станковић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 80 85
II БГЈ 008 Андреј Табучић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Душица Мазалица 78 83
II БГЈ 021 Андреа Вељовић ОШ”Данило Киш” Београд Ана Ђукић 78 83
II БГЈ 178 Нађа Балетић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 78 83
II БГЈ 067 Дарја Бабић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 78 83
II БГЈ 090 Мила Станковић ОШ „Ослободиоци Београда“ Београд Гордана Ракић 78 83
II БГЈ 119 Мина Шаровић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 78 83
II БГЈ 152 Софија Ивковић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 78 83
II БГЈ 168 Душан Ђорђевић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 78 83
II БГЈ 061 Иван Степић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 76 81
III БГЈ 030 Вишња Јанковић ОШ “Доситеј Обрадовић” Београд Љиљана Златковић 74 79
III БГЈ 038 Васил Попевић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 74 79
III БГЈ 156 Теодора Кнежевић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 74 79
III БГЈ 053 Елена Животић ОШ “Војвода Степа” Београд Дијана Курандић 72 77
III БГЈ 080 Максим Влаховић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 72 77
III БГЈ 144 Ања Којичин ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 72 77
III БГЈ 106 Маша Микановић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 70 74
III БГЈ 177 Сара Ђорђевић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 68 72
III БГЈ 185 Нина Сенћански ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 68 72
III БГЈ 073 Лејла Жуно Тан ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 68 72
III БГЈ 160 Лара Јовановић ОШ ” Филип Филиповић “ Београд Љиљана Златковић 68 72
III БГЈ 086 Марко Ђорђевић ОШ “Вељко Дугошевић” Београд Верица Ратковић 66 70
III БГЈ 121 Наталија Ракић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 66 70
III БГЈ 182 Ана Микавица ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 66 70
БГЈ 002 Алекса Вујовић ОШ “Стеван Синђелић” Београд Вера Љубисављевић 64 68
БГЈ 019 Ања Цветковић ОШ „Милена Павловић Барили“ Београд Мирјана Мијатовић 64 68
БГЈ 180 Вукашин Словић ОШ “Васа Чарапић” Београд Сања Максимовић 64 68
БГЈ 094 Марко Ђотуновић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 64 68
БГЈ 117 Никола Иветић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 64 68
БГЈ 162 Тара Родић ОШ “Вељко Дугошевић” Београд Верица Ратковић 64 68
БГЈ 035 Давид Павловић ОШ “Ћирило и Методије” Београд Жељко Јанковић 62 66
БГЈ 095 Матија Антић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 62 66
БГЈ 109 Маша Крнетић ОШ”Данило Киш” Београд Снежана Латас 62 66
БГЈ 033 Дуња Марковић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 60 64
БГЈ 129 Моника Мирковић ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 60 64
БГЈ 159 Хана Банић ОШ  “Деспот Стефан Лазаревић” Београд Ивана Радовић 60 64
БГЈ 124 Наталија Радуловић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 60 64
БГЈ 025 Вук Обрадовић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 58 62
БГЈ 064 Ђурђија Мандић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 58 62
БГЈ 070 Марија Живковић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 58 62
БГЈ 146 Софија Гргић ОШ “Ћирило и Методије” Београд Жељко Јанковић 58 62
БГЈ 135 Сара Зиндовић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 58 62
БГЈ 003 Алекса Вукобратовић ОШ “Ћирило и Методије” Београд Жељко Јанковић 56 60
БГЈ 046 Јована Мирчетић ОШ “1300 каплара” Београд Маријана Ћосовић 56 60
БГЈ 179 Миона Лекић ОШ ”Бранислав Нушић” Београд Весела Рађеновић 54 57
БГЈ 173 Тијана Томић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 54 57
БГЈ 057 Ирина Крунић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 52 55
БГЈ 113 Никола Главић ОШ  “Деспот Стефан Лазаревић” Београд Ивана Радовић 52 55
БГЈ 055 Јован Рађеновић ОШ “Десанка Максимовић” Београд Душанка Јочић 50 53
БГЈ 181 Јована Пејчић ОШ “Васа Чарапић” Београд Сања Максимовић 50 53
БГЈ 136 Растко Радовановић ОШ ” Вељко Дугошевић” Београд Верица Ратковић 50 53
БГЈ 175 Тамара Арсенијевић ОШ „Стеван Дукић“ Београд Јелена Максимовић 50 53
БГЈ 127 Никола Јовић ОШ „Милена Павловић Барили“ Београд Мирјана Мијатовић 48 51
БГЈ 184 Мина Бугарић ОШ “Доситеј Обрадовић” Београд Љиљана Златковић 48 51
БГЈ 170 Тамара Јашић ОШ “Стеван Синђелић” Београд Вера Љубисављевић 48 51
БГЈ 078 Марија Станковић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 46 49
БГЈ 017 Анђела Ранђеловић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 42 45
БГЈ 183 Јана Лекић ОШ “Јајинци” Београд Марија Чикарић 40 43
БГЈ 049 Илија Милосављевић ОШ “Драгојло Дудић” Београд Александра Трифуновић 32 34
БГЈ 186 Калина Павловић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ – 7. РАЗРЕД
Земун
Београд-ЈУГ
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГЈ 174 Петар Шекарић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 94 100
I БГЈ 172 Уна Дојкић ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 92 98
I БГЈ 132 Небојша Бабић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 92 98
I БГЈ 105 Михајло Алексић ОШ „Раде Драинац“ Београд Биљана Алавуковић 90 96
I БГЈ 104 Наталија Тадић ОШ „Ослободиоци Београда“ Београд Гордана Ракић 90 96
I БГЈ 077 Круна Стевановић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 90 96
I БГЈ 072 Ленка Новаковић ОШ “Десанка Максимовић” Београд Душанка Јочић 90 96
I БГЈ 065 Калина Божовић ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 90 96
I БГЈ 058 Јана Ђорђевић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 90 96
I БГЈ 139 Стефан Гојковић ОШ “Данило Киш” Београд Вера Стојисављевић 88 94
I БГЈ 130 Нађа Спасић ОШ „Стеван Сремац“ Београд Јасмина Шапоњић 86 91
I БГЈ 059 Јелена Бошковић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 86 91
I БГЈ 045 Анастасија Савић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 86 91
I БГЈ 042 Вук Анђелић ОШ „Стеван Дукић“ Београд Јелена Максимовић 86 91
II БГЈ 163 Уна Дедић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 84 89
II БГЈ 145 Петар Буквић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 84 89
II БГЈ 140 Стефан Здјеларевић ОШ “Десанка Максимовић” Београд Душанка Јочић 84 89
II БГЈ 126 Петра Поповић ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 84 89
II БГЈ 092 Никола Поповић ОШ “1300 каплара” Београд Снежана Човић 84 89
II БГЈ 088 Милош Паприца ОШ ”Бранислав Нушић” Београд Весела Рађеновић 84 89
II БГЈ 075 Ксенија Пецић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 84 89
II БГЈ 020 Ана Кезовић ОШ „Стеван Сремац“ Београд Јасмина Шапоњић 84 89
II БГЈ 133 Андреј Бабић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 82 87
II БГЈ 120 Петар Љубичић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 82 87
II БГЈ 093 Милица Босиљчић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 82 87
II БГЈ 026 Елена Митра Марковић ОШ “Војвода Степа” Београд Дијана Курандић 82 87
II БГЈ 141 Сава Марковић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 80 85
II БГЈ 089 Мила Шапоњић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 80 85
II БГЈ 044 Ђорђе Никодијевић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 80 85
II БГЈ 009 Вања Торлак ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 80 85
II БГЈ 143 Стефан Скендерија ОШ “Марија Бурсаћ” Београд Верица Ратковић 76 81
II БГЈ 116 Михаило Јаничић ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 76 81
II БГЈ 107 Мина Рацо ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 76 81
II БГЈ 100 Мила Перовић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 76 81
II БГЈ 096 Милош Весковић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 76 81
II БГЈ 060 Лена Дацић ОШ “Стеван Синђелић” Београд Вера Љубисављевић 76 81
III БГЈ 166 Сара Стевановић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 74 79
III БГЈ 131 Смиљка Јанковић ОШ „Филип Вишњић“ Београд Емилија Миловић 74 79
III БГЈ 125 Николина Дудуковић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 74 79
III БГЈ 084 Лана Ђурић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 74 79
III БГЈ 056 Лазар Радовановић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 74 79
III БГЈ 052 Јован Јеринић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 74 79
III БГЈ 036 Вук Стојановић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 74 79
III БГЈ 023 Ђорђе Цветковић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 74 79
III БГЈ 004 Ведран Марковић OШ “Вељко Дугошевић” Београд Вера Љубисављевић 74 79
III БГЈ 147 Стефан Јеремић ОШ „Зага Маливук“ Београд Драгица Жежељ 72 77
III БГЈ 176 Тамара Лазовић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 72 77
III БГЈ 142 Петар Стојиљковић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 72 77
III БГЈ 134 Павле Вукмировић ОШ “Васа Чарапић”, Бели Поток Београд Сања Максимовић 72 77
III БГЈ 123 Сташа Грковић ОШ “Јајинци” Београд Марија Чикарић 72 77
III БГЈ 114 Сара Марковић ОШ “Васа Пелагић” Београд Дара Јевтић 72 77
III БГЈ 074 Лука Вранић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 72 77
III БГЈ 040 Ђорђе Пендлбери ОШ „Раде Драинац“ Београд Биљана Алавуковић 72 77
III БГЈ 034 Елена Чикарић ОШ “Стеван Синђелић” Београд Вера Љубисављевић 72 77
III БГЈ 031 Дора Милашиновић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 72 77
III БГЈ 110 Милица Југовић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 70 74
III БГЈ 085 Марко Марјановић ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 70 74
III БГЈ 071 Луна Фусуљевић ОШ “Војвода Степа” Београд Дијана Курандић 70 74
III БГЈ 051 Јана Станојевић ОШ “Васа Чарапић”, Бели Поток Београд Сања Максимовић 70 74
III БГЈ 032 Вишња Миодраговић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 70 74
III БГЈ 012 Алекса Михаиловић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 70 74
III БГЈ 068 Нађа Новаковић ОШ “Васа Пелагић” Београд Дара Јевтић 68 72
III БГЈ 062 Емилија Топаловић ОШ „Олга Петров“ Београд Марија Никић Ивковић 68 72
III БГЈ 024 Алекса Петровић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 68 72
III БГЈ 013 Богдан Полуга ОШ “Милан Ђ. Милићевић” Београд Дејан Ристић 68 72
БГЈ 157 Леон Ћук ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 64 68
БГЈ 155 Стефан Јевремовић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 64 68
БГЈ 150 Наталија Кира Марковић ОШ „Старина Новак“ Београд Светлана Јоцић 64 68
БГЈ 118 Сара Јовановић ОШ “Вељко Дугошевић” Београд Вера Љубисављевић 64 68
БГЈ 091 Лука Илић ОШ “Ђура Даничић” Београд Вера Стојисављевић 64 68
БГЈ 063 Лена Чанак ОШ „Раде Драинац“ Београд Биљана Алавуковић 64 68
БГЈ 153 Теодора Дељанин ОШ ”Бранислав Нушић” Београд Весела Рађеновић 62 66
БГЈ 151 Тања Станић ОШ „Стеван Сремац“ Београд Јасмина Шапоњић 62 66
БГЈ 128 Селма Шерифи ОШ „Олга Петров“ Београд Марија Никић Ивковић 62 66
БГЈ 054 Ђурђа Пантић ОШ “Данило Киш” Београд Ивана Минић 62 66
БГЈ 029 Димитрије Зеленовић ОШ “Данило Киш” Београд Ивана Минић 62 66
БГЈ 007 Божидар Ђокић ОШ “Деспот Стефан Лазаревић” Београд Зора Спалевић 62 66
БГЈ 164 Урош Думановић ОШ “Данило Киш” Београд Ивана Минић 60 64
БГЈ 138 Тара Ивановић ОШ “Вељко Дугошевић” Београд Вера Љубисављевић 60 64
БГЈ 122 Софија Шалетић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 60 64
БГЈ 115 Павле Трбовић ОШ “Васа Чарапић”, Бели Поток Београд Сања Максимовић 60 64
БГЈ 112 Маја Спасић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 60 64
БГЈ 087 Марина Драгичевић ОШ „Стеван Сремац“ Београд Јасмина Шапоњић 60 64
БГЈ 079 Милош Еинфалт ОШ “Марија Бурсаћ” Београд Верица Ратковић 60 64
БГЈ 076 Љубица Паламаревић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 60 64
БГЈ 069 Марија Брајковић ОШ “Вељко Дугошевић” Београд Вера Љубисављевић 60 64
БГЈ 050 Лазар Станковић ОШ “Васа Пелагић” Београд Дара Јевтић 60 64
БГЈ 047 Јована Јефтенић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 60 64
БГЈ 171 Часлав Лав Вацић ОШ “Ћирило и Методије” Београд Наташа Даниловић 58 62
БГЈ 169 Софија Гојковић ОШ “Павле Савић” Београд Ивана Благојевић 58 62
БГЈ 097 Мина Змејковски ОШ “Јован Јовановић Змај” Београд Биљана Бељић Дурковић 58 62
БГЈ 039 Дуња Демић ОШ „Олга Петров“ Београд Марија Никић Ивковић 58 62
БГЈ 108 Мина Маџар ОШ „Стеван Сремац“ Београд Јасмина Шапоњић 56 60
БГЈ 103 Неда Младеновић ОШ „Олга Петров“ Београд Марија Никић Ивковић 56 60
БГЈ 098 Нађа Јовановић ОШ “Марија Бурсаћ” Београд Верица Ратковић 56 60
БГЈ 037 Вук Петковић ОШ „Милена Павловић Барили“ Београд Мирјана Мијатовић 56 60
БГЈ 006 Вељко Кизић ОШ “Веселин Маслеша” Београд Љиљана Вуковић 56 60
БГЈ 154 Ања Грујић ОШ “Јелена Ћетковић” Београд Александра Гецић 54 57
БГЈ 048 Јована Совиљ ОШ “Бора Станковић” Београд Драгана Накев 54 57
БГЈ 165 Хелена Елезовић ОШ “Деспот Стефан Лазаревић” Београд Ивана Радовић 52 55
БГЈ 161 Тара Миливојевић ОШ “Вељко Дугошевић” Београд Вера Љубисављевић 52 55
БГЈ 148 Хана Бочек Локнер ОШ „Милена Павловић Барили“ Београд Мирјана Мијатовић 52 55
БГЈ 101 Огњен Бушић ОШ „Влада Аксентијевић“ Београд Данијела Љубисављевић 52 55
БГЈ 027 Ђорђе Николић ОШ “Вук Караџић” Београд Марко Бутирић 52 55
БГЈ 014 Василије Гемаљевић ОШ “Павле Савић” Београд Александар Вијатов 52 55
БГЈ 011 Виктор Франолић ОШ “Јанко Веселиновић” Београд Гордана Биочанин 52 55
БГЈ 081 Коста Мркаљевић ОШ “Павле Савић” Београд Александар Вијатов 50 53
БГЈ 016 Андрија Грубачић ОШ „Влада Аксентијевић“ Београд Данијела Љубисављевић 50 53
БГЈ 111 Михајло Роксић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић 48 51
БГЈ 083 Магдалена Лужанин ОШ „Зага Маливук“ Београд Драгица Жежељ 48 51
БГЈ 066 Јована Раичевић ОШ ”Бранислав Нушић” Београд Весела Рађеновић 48 51
БГЈ 043 Исидора Живановић ОШ „Филип Вишњић“ Београд Емилија Миловић 48 51
БГЈ 015 Андреа Тончић ОШ “Ћирило и Методије” Београд Жељко Јанковић 48 51
БГЈ 001 Анђела Додиг ОШ „Милена Павловић Барили“ Београд Мирјана Мијатовић 46 49
БГЈ 010 Ана Лукић ОШ “Иван Горан Ковачић” Београд Биљана Тадић 46 49
БГЈ 022 Борис Милорадовић ОШ „Милена Павловић Барили“ Београд Мирјана Мијатовић
БГЈ 018 Богдан Николић ОШ „Карађорђе” Београд Снежана Илић Јанковић
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ – 8. РАЗРЕД
Земун
Београд -ИСТОК
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГИ 094 Милош Симић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 96 100
I БГИ 141 Тодоровић Михаило ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 94 98
I БГИ 074 Матеја Спасеновић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 92 96
I БГИ 086 Самарџић Андреј ОШ “Браћа Јерковић” Београд Беба Угреновић 92 96
I БГИ 100 Стојичић Јована ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 92 96
I БГИ 116 Радовановић Димитрије ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 92 96
I БГИ 139 Софија Терзић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 92 96
I БГИ 133 Страхиња Бајкић ОШ “Иво Андрић” Београд Јелена Дробњаковић 88 92
I БГИ 061 Лука Алексић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 86 90
II БГИ 131 Стошић Милка ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 82 85
II БГИ 102 Михаило Ивановић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 82 85
II БГИ 098 Пантовић Павле ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 80 83
II БГИ 026 Нађа Пајкић Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 78 81
III БГИ 041 Тропин Дамјан ОШ “Мирослав Антић” Београд Димитријевић Бојка 76 79
III БГИ 050 Мирић Лазар ОШ “Јосиф Панчић” Београд Ранђеловић Миомир 76 79
III БГИ 022 Душан Стојановић ОШ,,Франце Прешерн” Београд Јелена Јовановић 74 77
III БГИ 121 Софија Стевановић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 74 77
III БГИ 049 Кристина Шепецан Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 72 75
III БГИ 002 Вид Константиновић Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 70 73
III БГИ 006 Иван Вуковић Бранко Ћопић Београд Весна Михајловић Маринковић 70 73
III БГИ 013 Иванковић Стефан ОШ “Доситеј Обрадовић” Београд Панов Стаменов Ирена 70 73
III БГИ 028 Катарина Церовић Бранко Ћопић Београд Весна Михајловић Маринковић 70 73
III БГИ 072 Иванчев Ива ОШ “Јосиф Панчић” Београд Ранђеловић Миомир 70 73
III БГИ 129 Тодоровић Елена Момчило Живојиновић Београд Ескић Мирослава 70 73
III БГИ 004 Димитрије Острегонац 14. октобар Београд Снежана Николић 68 71
III БГИ 048 Коста Несторовић Свети Сава Београд Марија Масларевић 68 71
III БГИ 136 Станишић Петра ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 68 71
III БГИ 076 Марковић Јован ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 68 71
БГИ 044 Марковић Марија Момчило Живојиновић Београд Секулић Марија 66 69
БГИ 065 Маша Ћојбашић Краљ Петар II Београд Мирјана Хрваћанин Грастић 66 69
БГИ 008 Исаковић Лара ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 64 67
БГИ 016 Вељковић Вања ОШ “Јосиф Панчић” Београд Ранђеловић Миомир 64 67
БГИ 123 Родић Михаило ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 64 67
БГИ 023 Вук Војводић Свети Сава Београд Мирјана Мајсторовић 64 67
БГИ 069 Матија Томићевић „Свети Сава“ Београд Драган Ескић 64 67
БГИ 092 Марковић Маша ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 64 67
БГИ 011 Лазар Стојановић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 62 65
БГИ 046 Марија Милер ОШ ,,Владимир Роловић” Београд Јелена Јовановић 62 65
БГИ 084 Петровић Јован ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 60 63
БГИ 031 Лука Зах Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 58 60
БГИ 017 Ђорђевић Нађа ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 58 60
БГИ 115 Славујевић Филип ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 58 60
БГИ 014 Вања Филиповић ОШ “Иво Андрић” Београд Јелена Дробњаковић 56 58
БГИ 038 Мехмедовић Софија ОШ “Љуба Ненадовић” Београд Васовић Весна 56 58
БГИ 127 Софија Михајловић Бранко Ћопић Београд Весна Михајловић Маринковић 56 58
БГИ 039 Миленовић Маша ОШ “Милош Црњански” Београд Алексић Татјана 54 56
БГИ 097 Радивојевић Лазар ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 54 56
БГИ 112 Симона Чурлин Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 54 56
БГИ 036 Грабуловски Јован ОШ “Јосиф Панчић” Београд Ранђеловић Миомир 52 54
БГИ 058 Невена Новаковић Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 52 54
БГИ 105 Уна Трајковић Бранко Ћопић Београд Весна Михајловић Маринковић 52 54
БГИ 118 Реић Виктор ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 52 54
БГИ 034 Петровић Дијана ОШ “Аца Милосављевић” Београд Ивана Матејић 50 52
БГИ 080 Петровић Александар ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 48 50
БГИ 029 Марко Павловић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 46 48
БГИ 042 Подробњак Станислава ОШ “Руђер Бошковић” Београд Валентина Милијановић 46 48
БГИ 082 Петровић Огњен Момчило Живојиновић Београд Ескић Мирослава 46 48
БГИ 032 Катарина Стевановић Краљ Петар II Београд Мирјана Хрваћанин Грастић 40 42
БГИ 054 Матеа Ристовић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 40 42
БГИ 010 Додер Јована ОШ “Бранко Радичевић” Београд Божана Делибашић 38 40
БГИ 052 Катарина Буха Бранко Ћопић Београд Весна Михајловић Маринковић 34 35
БГИ 021 Марија Ивковић ОШ ”Јанко Катић” Београд Александар Јоксимовић 28 29
БГИ 019 Калина Николић ОШ ,,Владимир Роловић” Београд Јелена Јовановић
БГИ 024 Јана Митровић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије
ОШ”Лазар Саватић”
КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА СА РЕЗУЛТАТИМА ТАКМИЧЕЊА
Место Шифра Име и презиме ученика Школа Место школе Име и презиме наставника Бодови
I БГИ 078 Илић Миа ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 92 100
I БГИ 087 Андрија Гајић ОШ “Иво Андрић” Београд Јелена Дробњаковић 90 98
I БГИ 106 Адриана Брадарић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 90 98
I БГИ 018 Mрдак Андреј ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 88 96
I БГИ 025 Вук Гранић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 88 96
I БГИ 053 Јован Давинић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 88 96
I БГИ 111 Ђорђе Гавровић Свети Сава Београд Марија Масларевић 88 96
I БГИ 090 Милинковић Срђан ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 86 93
I БГИ 101 Михајловић Лука ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 86 93
I БГИ 108 Недељковић Новак ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 86 93
I БГИ 055 Анђела Зое Пањик Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 84 91
I БГИ 083 Војновић Оливера ОШ “Мирослав Антић” Београд Димитријевић Бојка 84 91
II БГИ 003 Илић Наташа ОШ “Милош Црњански” Београд Алексић Татјана 82 89
II БГИ 045 Ђурић Тара ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 82 89
II БГИ 073 Милица Мекић Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 82 89
II БГИ 110 Поповић Миа ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 82 89
II БГИ 005 Лончар Миа ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 80 87
II БГИ 066 Крекић Уна ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд Милићевић Мирјана 80 87
II БГИ 124 Тања Живковић Бранко Ћопић Београд Љиљана Костић 80 87
II БГИ 122 Мочевић Андреј ОШ “Милош Црњански” Београд Алексић Татјана 80 87
II БГИ 056 Лена Величковић Краљ Петар II Београд Мирјана Хрваћанин Грастић 78 85
II БГИ 107 Михајло Игумановић Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 78 85
II БГИ 109 Михајло Николић ОШ “Иво Андрић” Београд Јелена Дробњаковић 78 85
II БГИ 113 Владимир Јовановић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 78 85
II БГИ 060 Вера Цветковић ОШ “Иво Андрић” Београд Јелена Дробњаковић 76 83
II БГИ 075 Милица Миловановић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 76 83
II БГИ 012 Алекса Славнић Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 74 80
II БГИ 051 Јован Василић „Свети Сава“ Београд Драган Ескић 74 80
II БГИ 070 Југ Комненовић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 74 80
II БГИ 091 Маша Ћасић Краљ Петар II Београд Мирјана Хрваћанин Грастић 74 80
II БГИ 117 Огњен Мићић Момчило Живојиновић Београд Мирослава Ескић 74 80
II БГИ 140 Вицановић Викторија ОШ “Милош Црњански” Београд Алексић Татјана 74 80
II БГИ 126 Артемии Фонов Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 74 80
III БГИ 099 Неда Нисић Момчило Живојиновић Београд Мирослава Ескић 72 78
III БГИ 103 Оливера Савић Никола Тесла Београд Наташа Цветановић 72 78
III БГИ 134 Бунчић Милица ОШ “Милош Црњански” Београд Алексић Татјана 72 78
III БГИ 001 Андреј Вјештица Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 70 76
III БГИ 079 Марко Кљајић Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 70 76
III БГИ 130 Смиља Петровић Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 70 76
III БГИ 037 Дамњан Савић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 68 74
III БГИ 057 Калина Жујевић Момчило Живојиновић Београд Мирослава Ескић 68 74
III БГИ 137 Стефан Јеремић ОШ,,Франце Прешерн” Београд Јелена Јовановић 68 74
III БГИ 007 Богдан Арсенијевић Краљ Петар II Београд Мирјана Хрваћанин Грастић 66 72
III БГИ 067 Јелисавета Димић ОШ,,Владимир Роловић” Београд Јелена Јовановић 66 72
III БГИ 071 Ахмед Колашинац Никола Тесла Београд Наташа Цветановић 66 72
III БГИ 104 Нина Радојевић 14. октобар Београд Снежана Николић 66 72
III БГИ 120 Томић Душан ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 66 72
III БГИ 027 Дуња Мијатовић „Свети Сава“ Београд Драган Ескић 64 70
III БГИ 043 Димитријевић Нађа ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 64 70
III БГИ 125 Василије Малишић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 64 70
БГИ 035 Ђорђевић Лена ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 62 67
БГИ 040 Дуња Мекић Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 62 67
БГИ 062 Јоксимовић Лука ОШ “Љуба Ненадовић” Београд Васовић Весна 62 67
БГИ 085 Ђорђе Љубојевић Свети Сава Београд Марија Масларевић 62 67
БГИ 119 Милетић Марија ОШ “Уједињене нације” Београд Милош Козић 62 67
БГИ 020 Андрић Даница ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 60 65
БГИ 081 Мировић Маша ОШ “Милош Црњански” Београд Алексић Татјана 60 65
БГИ 095 Миона Остојић Јован Миодраговић Београд Сања Шушњар 60 65
БГИ 143 Стојиљковић Милош ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 60 65
БГИ 128 Невена Павловић Момчило Живојиновић Београд Мирослава Ескић 58 63
БГИ 142 Урош Антонијевић Бранко Ћопић Београд Љиљана Костић 58 63
БГИ 009 Богдан Зоговић Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 56 61
БГИ 030 Дамјан Станојевић Момчило Живојиновић Београд Мирослава Ескић 56 61
БГИ 089 Исидора Николић Светозар Марковић Београд Снежана Стојановић Јовановић 56 61
БГИ 096 Николина Васић ОШ,,Владимир Роловић” Београд Јелена Јовановић 56 61
БГИ 138 Филип Петковић Свети Сава Београд Марија Масларевић 56 61
БГИ 015 Ања Јовановић ОШ,,Франце Прешерн” Београд Јелена Јовановић 54 59
БГИ 077 Милица Урошевић Краљ Петар II Београд Мирјана Хрваћанин Грастић 52 57
БГИ 059 Илић Ања ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 52 57
БГИ 068 Јелена Јањић ОШ,,Франце Прешерн” Београд Јелена Јовановић 52 57
БГИ 132 Тимотић Милица ОШ “Бановић Страхиња” Београд Граховац Дијана 52 57
БГИ 033 Ива Игић Никола Тесла Београд Марина Ботуњац 44 48
БГИ 093 Мина Парис Илић Владислав Рибникар Београд Наташа Симић 44 48
БГИ 064 Маринковић Алекса ОШ “Уједињене нације” Београд Зорана Поповић 42 46
БГИ 088 Максимовић Вук ОШ “Стефан Дечански” Београд Пирнат Анита
БГИ 047 Димитрије Цветичанин ОШ ”Јанко Катић” Београд Александар Јоксимовић
БГИ 063 Антић Марко ОШ “Стефан Дечански” Београд Пирнат Анита
БГИ 114 Мина Бркљач ОШ,,Владимир Роловић” Београд Јелена Јовановић
БГИ 135 Тривић Тодор ОШ “Стефан Дечански” Београд Пирнат Анита
Укупан (максималан) број бодова на тесту је 100.
Унети име места, Председник окружне комисије
14. април 2024.
Милош Козић, проф.хемије